ویژگی ها و اصل سوئیچ دکمه

- Jul 29, 2019-

اصل:

سوئیچ دکمه فشار این است که با فشار دادن کلید کلید ، مخاطب را روشن و خاموش کنید و از این طریق به هدف تغییر مدار برسید. سوئیچ دکمه فشار در لوازم خانگی دو نوع اصلی وجود دارد: 1- سوئیچ ها برای تعویض منبع تغذیه.


به عنوان مثال ، سوئیچ پاور تلویزیون ، سوئیچ را به خود قفل کرده و سپس برای خاموش کردن تنظیم مجدد فشرده می شود ، عمل سوئیچ "فشار" است ، بنابراین به آن سوئیچ فشار می گویند. مورد دیگر لمس میکرو سوئیچ است ، سکته مغزی و فشار مورد نیاز بسیار کم است ، می توان با فشار دادن به آرامی کنترل کرد.

 

G303-130P00C30C-1


امکانات:

1. از مداخلات متقابل جلوگیری کنید. کلیدهای اصلی تولید شده توسط Huizhou Greetech Electronics Co.، Ltd. معمولاً وظیفه جلوگیری از دخالت متقابل خودکار را دارند ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد مداخلات متقابل نیست.


با این حال ، هنگامی که سری سوئیچ های فوتوالکتریک از نوع مادون قرمز نزدیک به یکدیگر در چند گروه نصب می شوند ، باید از گروه های مجاور و تداخل متقابل جلوگیری کرد. موثرترین راه برای جلوگیری از این تداخل عبور از امیتر و گیرنده و باز کردن فاصله گروه در هنگام عبور از 2 گروه است.


2 ، تأثیر زاویه آینه: وقتی جسم اندازه گیری براق می شود یا با سطح فلزی صاف برخورد می کند ، بازتاب کلی آن بسیار زیاد است و جلوه ای مانند آینه دارد. در این زمان باید زاویه بین امیتر و شیء ردیاب نصب شود تا محور نوری عمود بر شیء مورد نظر واقع نشود و از این طریق از نقص جلوگیری شود.


3. طرد جلوه های پس زمینه: هنگام استفاده از یک فرستنده دیفرانسیل بازتابنده ، گاهی اوقات سوئیچ تشخیص نزدیک به پس زمینه است و سوئیچ دکمه یا پس زمینه صاف است و جسم با بازتاب زیاد ممکن است باعث شود ناپایدار سوئیچ فوتوالکتریک باشد. . بنابراین ، می توان از یک نوع دستگاه دریافت کننده نور با فاصله محدود استفاده کرد ، یا شیء پس زمینه را جدا کرد ، شیء پس زمینه را حذف کرد ، مواد پس زمینه را به صورت مشکی مات رنگ کرد ، یا سعی کرد شیء پس زمینه را خشن و خاکستری کند.

 

subminiature micro switch


Huizhou Greetech Electronics Co. Ltd. آموزشی ویبولیتین یک تولید کننده سوئیچ میکرو ، تولید کننده و کارخانه است. ما متعهد به ارائه انواع سوئیچ میکرو برای خریداران قطعات الکترونیکی یا تولید کنندگان لوازم خانگی هستیم. اگر در صنعت میکرو سوئیچ هستید ، به وب سایت ما مراجعه کنید: www.greetech-switch.com/


یک جفت:میکرو سوئیچ در انتقال اتومبیل بعدی:موارد احتیاطی در مورد نصب میکرو سوئیچ