میکرو سوئیچ ها برای برنامه های کاربردی خودرو

- Feb 13, 2020-

Greetech Electronics می تواند سوئیچ هایی با کارایی بالا و با کیفیت بالا برای تأمین انرژی برنامه ها و طرح های نوآورانه ارائه دهد. ویژگی هایی از قبیل تحمل محکم به محصولات ، تقاضای لکنته ، سازگاری صوتی ، آب بندی محیطی و فرآیندی و ادغام رابط مکانیکی یا برقی ، ارزش های اصلی تعویض خودرو هستند - و Greetech با 12 سال تجربه ، تولید کننده قابل اعتماد برای مشتری ما است.

سبد سوئیچ اتومبیل ما شامل چهار بخش اصلی است: کنترل های داخلی ، از جمله کنسول های میانی و فرمان ، کنترل صندلی یا سربار. مدیریت دسترسی ، پوشاندن کلیدهای قلاب ، دستگیره و دسته عملکردهای برق و سیم ، که شامل معافیت های الکترونیکی در پارکینگ و تغییر دنده یا پارکینگ می باشد. و ردیابی داخلی ، از جمله سایبان آفتاب ، جعبه دستکش و کلید کمربند ایمنی.

سابقه اطمینان شرکت و قابلیت های طراحی بی نظیر سفارشی شرکت باعث می شود Greetech یک منبع قابل اعتماد برای مشتری ما باشد و ما می توانیم یک پایه محکم برای موفقیت در طراحی ارائه دهیم. اکنون ، سوئیچ میکرو ضد آب سری G3 و G9 برای کاربردهای خودرو داریم.

لطفا در صورت هر گونه سؤال از میکرو سوئیچ ، با ما تماس بگیرید ، ما به شما قیمت رقابتی با محصولات با کیفیت خوب ارائه می دهیم.

Micro Switches for Automotive Applications


یک جفت:میکرو سوئیچ و پالایشگاه بعدی:اتومبیل سان ویزور و میکرو سوئیچ