میکرو سوئیچ مراقبت های مکانیکی

- Mar 25, 2019-

تنظیم حرکت و عملکرد نیروی عملیاتی میکرو سوئیچ میکروتیک را تحت تأثیر قرار می دهد. برای بهبود قابلیت اطمینان، باید در محدوده نیروی کار مناسب و سفر عملیاتی استفاده شود. هنگام نصب سوئیچ کوچک، توجه ویژه ای لازم است.


1. هنگام استفاده از یک تماس به طور طبیعی بسته (NC)، تنظیم بخش عملیاتی باید اطمینان حاصل شود که اهرم می تواند به موقعیت آزاد بازگردد. همچنین، هنگام استفاده از یک تماس معمولی باز (NO)، آن را در 70 تا 100 درصد از امتیاز (OT) نصب کنید.

 

2. هنگامی که حرکت در نزدیکی موقعیت عملیاتی (OP) و موقعیت آزاد (RP) تنظیم می شود، نیروی تماس ناپایدار است، قابلیت اطمینان بالا نمی تواند تضمین شده و احتمال وقوع سوء عملکرد به علت لرزش و شوک باشد.

 

3. هنگامی که تنظیم سفر در بالای موقعیت کل سفر (TTP) باشد، اهرم و سوئیچ ممکن است به علت نیروی جابجایی قسمت عملیاتی آسیب ببینند، و همچنین استرس اعمال شده بر روی بهار قابل جابجایی داخلی ممکن است بزرگ شود، و در نتیجه کوتاه کردن زندگی سوئیچ کوچک. .

 

micro switch pictures


محصولات اصلی Greetech عبارتند از: سوئیچ های میکرو، سوئیچ ضد آب، سوئیچ های دوار، سوئیچ های فشار و غیره، سوئیچ های Greetech UL، ENEC، CQC تایید شده؛ Greetech گذشت ISO9001، TS16949 و غیره محصولات ما به طور گسترده ای در ابزار الکترونیکی، لوازم خانگی، الکترونیک خودرو و ابزار الکتریکی، ظرفیت تولید سالانه بیش از 300 میلیون قطعات سوئیچ استفاده می شود. لطفا http://www.greetech-switch.com مراجعه کنید

 


یک جفت:سوئیچ پایدار انجام شده است بعدی:ویژگی های سوئیچ عمومی و کاربرد