موارد احتیاطی در مورد نصب میکرو سوئیچ

- Aug 30, 2019-

نصب سوئیچ میکرو

هنگام نصب سوئیچ ، توصیه می شود از پیچ های نصب شده مشخص شده توسط سوئیچ های مختلف ، با واشر تخت ، واشر فنری و غیره استفاده کنید. اگر واشر فنری مستقیم سفت شود ، ممکن است واشر فنری درگیر در رزین باشد. علاوه بر این ، توجه داشته باشید که هنگام سفت کردن پیچ ها ، ممکن است هنگام استفاده از آچار سوکت ، ضربات بیش از حد و هارمونیک ایجاد شود و حتی ممکن است چسبندگی مخاطبین و شکستن سوئیچ نیز ایجاد شود.


miniature micro switch

 

محل نصب سوئیچ 1.Micro

از سوئیچ به تنهایی در محیطی مانند گاز قابل اشتعال یا گاز منفجره استفاده نکنید. قوس و گرما در هنگام باز و بسته شدن ممکن است باعث آتش سوزی یا انفجار شود.

 

2. سوئیچ را در مکانی نصب کنید که با تراشه یا گرد و غبار مستقیم در تماس نباشد. باید اطمینان حاصل کرد که هیچ تراشه یا ماده گل آلودی روی میله درایو و بدنه سوئیچ جمع نمی شود.

 

۳ Please لطفاً آن را در مکانهایی با آب گرم (+60 درجه سانتیگراد یا بالاتر) و بخار آب استفاده نکنید.

از سوئیچ در دمای مشخص شده یا شرایط هوای بیرون استفاده نکنید. درجه حرارت مجاز محیط با توجه به مدل متفاوت است. (لطفا مشخصات را در این مقاله تأیید کنید). در صورت تغییر شدید دما ، شوک حرارتی می تواند باعث شل شدن سوئیچ و ایجاد نقص شود.

 

4- اگر اپراتور به طور تصادفی سوئیچ را در مکانی نصب کرد که مستعد نقص یا تصادف باشد ، لطفاً پوشش آن را نصب کنید.

 

5- هنگامی که سوئیچ در معرض لرزش و شوک مداوم است ، پودر سایش ایجاد شده ممکن است باعث بروز مشکلاتی از قبیل تماس ضعیف و عدم عملکرد مخاطبین و کاهش دوام شود. علاوه بر این ، اگر لرزش و شوک بیش از حد وجود دارد ، ممکن است مخاطب دچار نقص یا آسیب شود ، بنابراین آن را در موقعیتی نصب کنید که در معرض لرزش و شوک قرار نگیرد و از جهتی باشد که طنین نباشد.

 

6- در صورت وجود گاز سیلیکون در محیط ، انرژی قوس باعث می شود اکسید سیلیکون (SiO2) روی مخاطبین جمع شود و در نتیجه تماس ضعیفی حاصل شود. هنگامی که در اطراف سوئیچ محصولات سیلیکونی مانند روغن سیلیکون ، پرکننده سیلیکون و سیم سیلیکون وجود دارد ، از یک مدار محافظ تماس برای سرکوب قوس و از بین بردن منبع گاز سیلیکون استفاده می کنید.


یک جفت:ویژگی ها و اصل سوئیچ دکمه بعدی:گزارش وضعیت صنعت Rocker Switch